ЄПИСКОП АФАНАСІЙ ОСВЯТИВ ПРЕСТОЛ В ХРАМІ ВІЙСЬКОВОЇ АКАДЕМІЇ М.ОДЕСИ

Опубліковано: 11 лютого 2022 р. 17:00

На запрошення командування та капелана Військової академії міста Одеси, єпископ Афанасій звершив освячення престолу храму на честь Святого праведного Петра багатостраждального (Калнишевського) та звершив Божественну Літургію разом з собором духовенства.
При вході до головного корпусу військової академії владику Афанасія зустріли викладачі, працівники та курсанти закладу, які за благочестивою українською традицією піднесли Архієрею коровай.
Під час Божественної Літургії були виголошені посилені молитви за українське військо, мир на нашій Батьківщині та визволення від нашестя чужинців.
На малому вході Архієрей вручив настоятелю храму, ієрею Олексію, чергову богослужбову нагороду - камилавку!
Після Богослужіння Архієрей звернувся до присутніх з вітальним словом розповівши про життя святого праведного Петра Багатостраждального та закликав всіх присутніх, особливо курсантів - майбутніх офіцерів, відповідально ставитися до своєї служби, яка повинна базуватися в першу чергу на любові до Бога і України.
Також керуючий Одеською єпархією владика Афанасій відзначив керівництво та працівників академії Церковними відзнаками і Благословенною митрополичою грамотою!
Його Преосвященству співслужили: секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець, архімандрит Микита (Сировегін), протоієрей Олександр Філіппов та настоятель храму, капелан військової академії, ієрей Олексій Пегасін.
Завершилось святкове Богослужіння виголошегням уставного многоліття!