Єпископ Одеський і Балтський Павло
 
Єпископ Одеський і Балтський Павло (в миру – Юристий Василь Володимирович) народився 1 січня 1980 року в селі Увисла Гусятинського району Тернопільської області.
 
  Із 1986 року по 1997 рік навчався в загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів села Увисла.
 
  Із 1997 року по 2000 рік навчався в Тернопільській духовній семінарії імені святих Кирила і Мефодія Української Православної Церкви Київського Патріархату. Під час навчання ніс послух іподиякона митрополита Тернопільського і Бучацького Василя (Боднарчука).
 
  Із 2000 року по 2004 рік навчався в Київській духовній академії Української Православної Церкви Київського Патріархату.
 
  Із 2001 року по 2006 рік ніс послух паламаря у Свято-Покровському соборі Солом’янського району міста Києва, а з 2008 року по 2014 рік – у Свято-Миколаївській парафії м. Борисполя.
 
  Із 23 лютого 2015 року – послушник Свято-Михайлівського Видубицького монастиря міста Києва.
 
  9 липня 2015 року, з благословення Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Свято-Михайлівському Видубицькому монастирі міста Києва митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Білоцерківським Епіфанієм пострижений у чернецтво з ім’ям Павло, на честь святого первоверховного апостола Павла.
 
  26 липня 2015 року митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Білоцерківським Епіфанієм рукопокладений у сан ієродиякона, а 15 лютого 2017 року – ієромонаха.
 
  1 вересня 2015 року вступив до аспірантури Київської православної богословської академії.
 
  Із жовтня 2017 року по січень 2018 року ніс послух в Управлінні Переяславської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.
 
  22 січня 2018 року Священним синодом Української Православної Церкви Київського Патріархату (журнал засідання № 2) обраний на єпископа Одеського і Балтського, керуючого Одеською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату.
 
  28 січня 2018 року у Володимирському кафедральному патріаршому соборі Святішим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, Патріаршим намісником митрополитом Переяславським і Білоцерківським Епіфанієм, митрополитом Білгородським і Обоянським Іоасафом, архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном, архієпископом Вишгородським Агапітом, архієпископом Полтавським і Кременчуцьким Федором, архієпископом Богуславським Олександром, єпископом Житомирським і Овруцьким Паїсієм, єпископом Васильківським Лаврентієм рукопокладений у сан єпископа Одеського і Балтського.